RSS
piątek, 26 marca 2010
poniedziałek, 22 marca 2010
DELEATE
DELEATE

Tagi: deleate
11:15, palestrina2005
Link Komentarze (1) »
czwartek, 28 stycznia 2010
Kandydatem Platformy na prezydenta będzie… Donald Tusk
Donald Tusk oświadczył przed chwilą, że nie będzie kandydował w wyborach na Prezydenta RP. W mediach roi się od analiz jak zmienią się teraz działania Tuska jako premiera i kto będzie kandydatem na urząd Prezydenta z ramienia PO.
poniedziałek, 18 stycznia 2010
Ceny mieszkań w 2009r. spadły o 22%
Skończyło się zaklinanie rzeczywistości przez deweloperów i wspomagających ich, piszących na zlecenie, dziennikarzy. Przyszła pora na twardą konfrontację liczb za 2009r. na polskim rynku nieruchomości.
środa, 23 grudnia 2009
Wesołych Świąt !!!!!!

Wszystkim czytelnikom mojego bloga życzę ciepłych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, wesołej zabawy w Sylwestrową Noc i wiele szczęścia w nadchodzącym 2010 roku.

 

Jeśli możecie weźcie wolne, zapomnijcie o polityce, wyłączcie telewizor i w spokoju świętujcie….

 

Wesołych Świąt !!!!!!

 

 

Palestrina2005

13:11, palestrina2005
Link Komentarze (1) »
środa, 02 grudnia 2009
Złodziej krzyczy: „Łapać złodzieja!”, czyli o strategii PO w aferze hazardowej
Jest dokładnie tak, jak się tego spodziewałem. PO stosuje najprostszą, znaną od wieków metodę odwrócenia uwagi od udziału swoich ludzi w aferze hazardowej. Mówi się, że najlepszą metodą obrony dla złodzieja złapanego za rękę na gorącym uczynku jest powiedzenie „to nie moja ręka” i zakrzyknięcie „łapać złodzieja!”. Podręcznikowym wzorcem zastosowania powyższej metody mogą być działania PO w ostatnich dniach.
Barackowi Obamie powiedzmy: „Nie”
Barack Obama zapowiedział wysłanie dodatkowych 30 tysięcy żołnierzy do Afganistanu, aby „pokonać talibów i Al-Kaidę”. Natomiast Donald Tusk poinformował media, iż Obama poprosił go, aby Polska, wspólnie z innymi państwami europejskimi, "uzupełniła dodatkowy kontyngent" żołnierzy. Osobiście uważam, że nie ma sensu z naszych ludzi robić mięsa armatniego dla prywatnych ambicji Baracka Obamy, który zrobi wszystko dla swojej reelekcji. Wydaje się, że lekceważący stosunek USA do Polski od wielu już lat, uprawnia nas do spokojnego powiedzenia Barackowi Obamie: „Dość tego !!!”.
piątek, 20 listopada 2009
Adam Michnik czci pamięć ojca-komunisty
IPN ma przeprosić Adama Michnika za podanie nieprawdziwej informacji, że jego ojca skazano w II RP za szpiegostwo na rzecz ZSRR. Okazuje się, że ojciec Michnika został skazany za przynależność do partii komunistycznej a nie za szpiegostwo. Michnik poskarżył się sądowi, iż godzi to w jego prawo do kultywowania pamięci ojca.
piątek, 13 listopada 2009
Rzecznik Praw Obywatelskich przegina na maksa
Cenię Pana Janusza Kochanowskiego. Wielokrotnie dawał wyraz swojej odwadze, wielokrotnie pokazywał, że ma własne poglądy i nie boi się powiedzieć tego co myśli. Często nie zastanawiał się czy jakieś działanie jest popularne czy nie jest, lecz po prostu robił co uważał za stosowne. Dziś jednak Pan Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski ośmieszył się.
czwartek, 12 listopada 2009
Lech Kaczyński może wygrać wybory prezydenckie
Lech Kaczyński może wygrać wybory prezydenckie. Jest na to realna szansa. Wszystko jednak pod jednym warunkiem, że „będzie mu się chciało”. To „chciało się” nie oznacza tu tego, że Kaczyński jest wypalony jako Prezydent. „Chciało się” oznacza tu konieczność mozolnej pracy ze specami od PR, konieczność treningu, częściowego wyzbycia się spontaniczności – czyli ciężka wytężona, mozolna praca i co najsmutniejsze - praca mająca niewiele wspólnego z programami politycznymi, dobrem Polski, lecz praca nastawiona na propagandę i dobre „sprzedanie” własnej osoby.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 24